zaloguj si   |    zarejestruj si   |    mapa strony   |
SmodCMS

NEWS

NEWS
Poka aktualnoci z roku:

Pożegnanie absolwentów liceum ogólnokształcącego

04.01.2019

Klucz do osobistej motywacji można zawrzeć

w czterech słowach: ciekawość, pewność siebie,

odwaga, zdecydowanie

(Walt Disney)

4 stycznia 2019 roku w siedleckim CKU miała miejsce uroczystość pożegnania absolwentów liceum ogólnokształcącego. Dyrektor placówki pani Edyta Biarda zwracając się do nich przytoczyła słowa Walta  Disneya cytowane powyżej. Mówiąc o motywacji dyrektor stwierdziła, że motywacja jest potrzebna, by każdego dnia wstać, skupić się na swoich obowiązkach i celach, choć czasem wydaje się, że podejmowane działania są bezowocne. Dyrektor mówiła także o roli wiary we własne siły w docieraniu do celu i spełnianiu marzeń. Odnosząc się do pojawiających się czasem porażek stwierdziła, że nie ponoszą ich tylko ci, którzy nic nie robią, a niestety zbyt często strach przed porażką powstrzymuje nas od działania. Pani dyrektor przytoczyła tutaj słowa Martina Seligmana że Życie zadaje te same niepowodzenia optymistom i pesymistom, ale to optymista przetrwa je lepiej.

Osobom wyróżniającym się w nauce i w pracy społecznej na rzecz szkoły pani dyrektor wręczyła nagrody książkowe i listy gratulacyjne, wszystkim zaś pogratulowała sukcesu, jakim jest ukończenie liceum i przkazała życzenia dalszych sukcesów w życiu.

Absolwenci z rąk opiekuna pani Hanny Mikołajczyk odebrali świadectwa ukończenia szkoły.

W imieniu kończących szkołę słowa podziękowania dla grona nauczycielskiego przekazały panie Maria Soszyńska i Anna Trojanowska.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości autorstwa pana Piotra Kowalczuka