logotyp Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach, zielono-żółta tarcza na tle natury z żółtymi ławkami

Pomoc Ukrainie

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Siedlcach przy ul. Browarnej 4 włącza się w akcję zorganizowaną przez Urząd Miasta Siedlce: „Siedlce solidarne z Ukrainą”. W naszej szkole uruchomiony zostaje punkt zbiórki najpotrzebniejszych artykułów. Punkt będzie czynny od 28 lutego 2022 r. (poniedziałek) do odwołania od godz. 8.00 do godz. 16.00. Przyjmujemy w nim tylko nowe i zapakowane artykuły:

  • chemię gospodarczą,
  • artykuły higieniczne, w tym wszystkie rozmiary pieluch, artykuły higieny dla kobiet, pastę
    i szczoteczki do zębów, szampon, mydło, ręczniki, …,
  • odzież dla dzieci i dorosłych,
  • zabawki.

W zbiórkę mogą włączyć się nauczyciele, pracownicy, słuchacze oraz mieszkańcy miasta – zwłaszcza Ci, którzy mieszkają blisko naszej szkoły. Bądźmy razem!

Pomoc dla Ukrainy – informacje

Loading

Kontynuując korzystanie ze strony, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close